Blog van ouders

  • Puber en baby

    Een blog over een doorsnee gezin met een puber en een baby met een niet zo doorsnee probleem; het jongste mannetje Mitz van 14 maanden weigert namelijk te eten. Deze moeder beschrijft haar ervaringen en in het bijzonder hun reis naar Graz, Oostenrijk, waar ze twee weken meedraaien in het NoTube programma. Hoop, herkenning én tips voor wie iets vergelijkbaars meemaakt.

  • Eefje en sondevoeding

    Een blog waar mama Anneke haar ervaringen, zorg en liefde voor haar dochtertje en hele gezin wil delen. Bij Eefje is er geen medische oorzaak, wel een een aversie voor eten waardoor ze afhankelijk is van sondevoeding. Ze schrijft enerzijds voor zichzelf om deze gebeurtenissen beter een plaats te geven. Anderzijds ook om een steun te zijn voor andere ouders.

  • Mantelmama

    Een blog van de moeder van Bommel, een meisje met een nog altijd onbekende diagnose. Bommel werd als baby al snel afhankelijk van de sondevoeding, maar dit hebben ze gelukkig goed weten af te bouwen. Ze laat zich nu met plezier voeren. De zorgen zijn echter nog niet voorbij. Mantelmama maakt op een mooie manier haar eigen worstelingen en die van mede-mantelmama’s zichtbaar.

Jij bent welkom
bij Nee-eten!

Als lid ontvang je ons magazine en heb je toegang tot onze live bijeenkomsten en de steun van ouders die begrijpen wat jij doormaakt.

  • Toegang tot onze bijeenkomsten
  • Jaarlijks ons magazine in je brievenbus
  • Steun en herkenning van lotgenoten